مرکز شبانه روزی نگهداری از سالمندان

معرفی خانه سالمندان مهریز

 خانه سالمندان مهریز یک مرکز خیریه است که از سال 1372 به عنوان اولین آسایشگاه در استان یزد تاسیس گردیده و افتخار نگهداری و مراقبت از سالمندان سراسر استان یزد را دارد . این مرکز زیر نظر سازمان بهزیستی و توسط هیئت مدیره اداره می گردد ، اعضای هیئت مدیره به صورت افتخاری در این مرکز فعالیت دارند

مشخصات آسایشگاه

این مرکز دارای 15000 متر مربع مساحت و 4000 متر مربع زیر بنا بوده و شامل ساختمان های نگهداری سالمندان مرد ، زن ، درمانگاه و سالن اجتماعات می باشد عرصه آسایشگاه و کلیه ساختمانهای این مرکز توسط نیکوکاران یزدی خریداری و احداث شده است. (مرحومه سرکار خانم نصرت حدادچی ، سرکار خانم ناهید رشتی، حاجی سید مصطفی حاجی میرزا  و آقای سید علی اصغر  میروکیلی)

سالمندان

در حال حاضر خانه سالمندان مهریز پذیرای 100 سالمند مرد و زن می باشد. اکثریت سالمندان این مرکز از اقشار کم درآمد جامعه می باشند و توسط بهزیستی به این مرکز ارجاع داده شده اند. بیشتر سالمندان بستری شده در این مرکز افتاده و نگهداری از آنان کاری سخت و طاقت فرساست.

 
تا چه حد از عملکرد آسایشگاه رضایت دارید؟
 » شروع سایت: مرداد 1391
 » در حال بازدید: 2 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 62 نفر
 » بازدید امروز: 21 مرتبه
 » بازدید دیروز: 199 مرتبه
 » کل بازدید: 1195197 مرتبه
 » میانگین: 328 بازدید در روز

«تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آسایشگاه خیریه سالمندان مهریز میباشد.   Design By: Diba Group