نکات مورد توجه متعهد

نکات مورد توجه متعهد:

  1- آسایشگاه در قبال اشیاء زینتی و قیمتی و وجه نقد که در اختیار سالمند است پاسخگو نبوده و مسئولیتی را نمی پذیرد مگر چنین مواردی که به بطور رسمی امانت به مقام مسئول آسایشگاه سپرده شده است.

2- با توجه به فصول مختلف سال و رعایت بهداشتی فردی و جمعی آسایشگاه، متعهد موظف است پوشاک مناسب و وسائل شخصی سالمند را از قبیل: حوله دست و حمام، کفش راحتی، البسه و... برای سالمند تهیه و در اختیار سالمند یا آسایشگاه قرار دهد.

3- اعلام هر گونه سابقه بیماری سالمند به هنگام تنظیم و امضاء قرارداد ضروری است؛ در غیر اینصورت هر گونه حوادث و پیشامدی ناشی از این امر متوجه متعهد می باشد.

4- در موارد اورژانسی، در صورت درخواست آسایشگاه، متعهد ملزم به حضور در آسایشگاه بوده و در صورت توجیه پزشک آسایشگاه برای انتقال سالمند به بیمارستان، متعهد ملزم به انتقال سالمند خواهد بود.

5- کلیه هزینه های مربوط به انتقال سالمند به مراکز درمانی، بیمارستان، کفن و دفن بر عهده خانواده و متعهد بوده و آسایشگاه هیچ گونه تعهدی به پرداخت هزینه های فوق ندارد.

6- انتخاب اتاق، تخت و جابجایی سالمند در آسایشگاه به عهده و با صلاحدید آسایشگاه می باشد.

7- آسایشگاه در مواقع ذیل مجاز به ترخیص و انتقال سالمند به آدرس متعهد می باشد:

الف) سالمندانی که بنا به تجویز پزشک آسایشگاه نیاز به مراجعه به پزشک متخصص و یا بستری شدن در بیمارستان ندارند، لیکن متعهد حاضر به همکاری با آسایشگاه نمی باشد.

ب) پنج روز از زمان پرداخت شهریه تعیین شده و هزینه های خدمات توافق شده سالمند سپری شده باشد و متعهد اقدام به پرداخت ننماید.

ج) حق فسخ قرارداد در هر زمان برای طرفین محفوظ می باشد. در صورت فسخ قرارداد از طرف آسایشگاه، متعهد موظف است ظرف مدت 15 روز اقدام به ترخیص سالمند نماید، که در موارد اضطراری (فوریت های پزشکی و بی قراری) این امر ظرف مدت 48 ساعت بایستی انجام شود.

فرم تعهد نامه:

اینجانب ................................................. از بستگان درجه اول مددجو ..................................................... که مایل به نگهداری نامبرده در مرکز شبانه روزی آسایشگاه معلولین و سالمندان نشاط مهریز می باشم متعهد می گردم:

1- نسبت به پرداخت به موقع مشارکت در هزینه نگهداری مددجو (اول هر ماه) اقدام نمایم.

2- حداقل هفته ای  یکبار از مددجو ملاقات به عمل آورم.

3- هر زمان که مرکز اعلام نماید نسبت به ترخیص مددجو اقدام نمایم.

4- در صورتی که مددجو در زمان بستری نیاز به عمل جراحی داشته باشد مسئولین این مرکز وکالت دارند رسماً اقدام نماید.

5- با عنایت به اینکه آسیب و  فوت مددجو با توجه به معلولیت آنها و عوارض جانبی آن ناگهانی و قابل پیش بینی 

نمی باشد. در صورت فوت وی هیچگونه اعتراضی نسبت به مسئولین مرکز نخواهم داشت.

6- سازمان بهزیستی استان یزد و مرکز مربوطه در صورت عدم همکاری والدین مددجو در هر یک از موارد فوق ضمن ترخیص فوری مددجو از ارائه هر گونه خدمات بعدی به وی خودداری خواهند نمود.

7- متعهد سالمند موظف است حداقل ماهی یکبار مددجو را به منزل خود ببرد.

 
تا چه حد از عملکرد آسایشگاه رضایت دارید؟
 » شروع سایت: مرداد 1391
 » در حال بازدید: 7 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 62 نفر
 » بازدید امروز: 64 مرتبه
 » بازدید دیروز: 199 مرتبه
 » کل بازدید: 1195240 مرتبه
 » میانگین: 328 بازدید در روز

«تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.»
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آسایشگاه خیریه سالمندان مهریز میباشد.   Design By: Diba Group